Aktuality

26/06
2013

Závěrečná konference Média pod lupou a Media Night

V kategorii seminářů věnujte prosím pozornost závěrečné konferenci a mediální noci. Projekt Zvyšování mediální gramotnosti v ČR se blíží do svého finále. Zveme všechny zájemce na závěrečnou konferenci projektu, která se koná 10. října 2013 od 14:00 v univerzitním středisku MUP v Hradci Králové. Konference obsáhne jak odbornou část, tak neformální část - tzv. mediální noc.

21/05
2013

Poslední šance zúčastnit se workshopů v HK a ČB

22.5. a 23.5. proběhnou v Českých Budějovicích a v Hradci Králové poslední dva workshopy projektu Média pod lupou. Tématem jsou "Cesta do médií pro sektor veřejné služby a NNO" Mgr. Šimůnka, Ph.D. a "Komunikovat s médii úspěšně" pod vedením PhDr. Tyslové. Využijte této příležitosti a přihlašte se, zbývá několik málo volných míst.

25/04
2013

Blíží se poslední 4 workshopy

Pokud jste tak ještě neučinili, neváhejte se přihlásit na poslední 4 workshopy, které proběhnou v květnu v ČB, HK, Liberci a v Plzni. Využijte jedinečnou příležitost setkat se s mediálními odborníky. Mezi dovednosti, které workshopy přinesou, patří např. schopnost rozumět mediálním sdělením, plánovat mediální kampaň, efektivně komunikovat s médii v regionu atd. Lektor se Vás pokusí navést k tomu, abyste dokázali vnímat sdělení, která Vám média nabízejí, poučeněji, abyste začali přemýšlet o tom, proč média "dělají to, co dělají", jaké jsou jejich mnohdy skryté záměry, co vše ovlivňuje činnost médií a práci novinářů a jak se tyto vlivy promítají do výsledků jejich práce. Jedině tak lze médiím lépe porozumět a to je základní předpoklad k tomu, aby se nám s médii lépe žilo!

18/04
2013

Sledujte online přenos workshopu Cesta do médií pro sektor veřejné služby a NNO

Studentská televize MUP TV má dnes 18. 4. 2013 od 14:00 hod. před sebou premiéru online streamingu workshopu v Liberci s názvem Cesta do médií pro sektor veřejné služby a NNO. Workshop se koná v rámci projektu Zvyšování mediální gramotnosti v ČR aneb média pod lupou, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České, reg. č. CZ.1.07/3.1.00/37.0112. Přednášejícím je Mgr. Šimůnek, Ph.D..

27/03
2013

Proběhly semináře v Liberci a Českých Budějovicích

V Liberci proběhl další seminář, na němž s hosty pohovořili PhDr. Vybíral, Ph.D., Mgr.Škodová, Ph.D. a Mgr. Wolák na téma "Co s námi dělají média". V Českých Budějovicích se o týden později konal poslední seminář s názvem "Od knihtisku k internetu (Dějiny médií)", na kterém vystoupili PhDr. Stejskalová, PhDr. Cebe, Ph.D. a doc. PhDr. Köpplová, CSc.

27/03
2013

Blíží se termíny odborných workshopů

Neváhejte se přihlásit na workshopy, praktická cvičení v práci s médii a pro média pod vedením zkušeného odborníka. Na workshopu se Vás lektor pokusí navést k tomu, abyste dokázali vnímat sdělení, která Vám média nabízejí, poučeněji, abyste začali přemýšlet o tom, proč média "dělají to, co dělají", jaké jsou jejich mnohdy skryté záměry, co vše ovlivňuje činnost médií a práci novinářů a jak se tyto vlivy promítají do výsledků jejich práce.

12/03
2013

Proběhl další seminář v Plzni

V Plzni 7.3. proběhl další seminář na téma "Nebojte se internetu". Na semináři vystoupili Škrábová, Ph.D., Ing. Koliš, Mgr. Šimůnek, Ph.D. a také o tento seminář byl velký zájem a proběhla zajímavá a informačně obohacující debata s účastníky. Těšíme se proto na Vaši účast na dalších seminářích a workshopech.

01/03
2013

Proběhl první seminář v Hradci Králové

28.2. proběhl v Hradci Králové první seminář na téma "Jak rozumět zpravodajství a reklamě".Na semináři vystoupili prof. Jirák, Mgr. Ježek a Škrábová, Ph.D. O seminář byl tak velký zájem, dostavilo se 70 účastníků, že jsme museli dokonce rezervovat větší učebnu. Těšíme se na Vaši stejně hojnou účast na dalších seminářích a workshopech.

13/02
2013

VŘ na bannerovou a rozhlasovou kampaň ukončeno

Výběrové řízení na bannerovou a rozhlasovou kampaň bylo ukončeno. Od 18. února se můžeme těšit na reklamu projektu na serveru novinky.cz a na Českém rozhlase 3.

15/01
2013

Výběrové řízení na bannerovou kampaň

Byla vypsána výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku Nákup prostoru pro bannerovou kampaň na internetovém zpravodajském portále a výroba 2 typů bannerů pro danou kampaň.

10/01
2013

VŘ na dodavatele rozhlasové kampaně pro Média pod lupou

V pátek bylo zahájeno v rámci projektu VŘ na dodavatele rozhlasové kampaně, odkaz je na adrese www.mup.cz/mediapodlupou

Kontakty

E-mail: ms@mup.cz

Napište nám

Nesprávný formát emailové adresy.
Zpráva odeslána. Chyba při odesílání.

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte náš Twitter

Twitter @mediapodlupou